Cieszyć się sukcesami innych – Trener Józef Klimek odznaczony Tarczą Herbową „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza”

Oto On – Trener Józef Klimek

Wtorkowe popołudnie (21 maja 2019 r.) na trwałe zapisze się w pamięci Pana Józefa Klimka – Trenera, który sądeckiej lekkiej atletyce i młodzieży „oddał serce”. Bowiem w czasie trwania Sesji Rady Miasta, Jego trud w sportowy rozwój młodego pokolenia został doceniony, poprzez uroczyste wręczenie Tarczy Herbowej „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza”.

Z sylwetką Pana Józefa Klimka, Każda Zainteresowana i Każdy Zainteresowany może zapoznać się TUTAJ, czyli w opublikowanym wcześniej materiale, pt. „Trener Józef Klimek z Herbową Tarczą „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza””, zwiastującym tę radosną chwilę.

Wśród Swoich

W tej podniosłym momencie, Panu Józefowi Klimkowi towarzyszyć chciała, aby oddać Mu szacunek za Jego pracę, reprezentacja Członkiń i Członków Uczelnianego Klubu Sportowego „BUDOWLANI” Nowy Sącz, który stał się dla Wyróżnionego „drugim domem”.

Podziękowania

Każda i każdy z nas, którzy spotkali i nadal spotykają Pana Józefa Klimka na swojej sportowej drodze, kieruje do Pana, z serca płynące indywidualne „DZIĘKUJĘ”!

Ja osobiście dziękuję Panu, Panie Józefie za „wyciągniecie ręki” i pomoc w uzyskaniu licencji zawodniczej, która stała się „furtką” do pretendowania do Kadry Narodowej w biegu 24-godzinnym.

Tak wygląda Laur

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*