Trener Józef Klimek z Herbową Tarczą „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza”

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Nowego Sącza, Rajcowie miejscy podjęli uchwałę o nadaniu Tarczy Herbowej „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza” dla Pana Józefa Klimka – Pasjonata lekkiej atletyki, trenera Uczniowskiego Klubu Sportowego BUDOWLANI Nowy Sącz, którego barwy mam zaszczyt reprezentować.

Panie Józefie – sądecka biegowa Społeczność, składa Panu wyrazy szacunku za Pana pracę na rzecz promowanie lekkoatletyki oraz gorąco gratuluje zasłużonego Wyróżnienia! Bravo, bravo, bravissimo!!!

Z Sylwetką Wyróżnionego oraz projektem uchwały i jej uzasadnieniem możesz zapoznać się TUTAJ.

Zdj.: sadeczanin.info

2 Komentarze

  1. Docenienie po tylu latach pracy Herbową Tarczą? Jest to co najmniej przykre, Ten człowiek dosłownie walczył oto żeby klub przetrwał, i to nie rzadko z władzami miasta i szkoły! Pomimo że z klubem związany nie jestem w żaden sposób to wiem z opowieści zawodników że niejednokrotnie Trener dokładał ze swojej kieszeni żeby mógł jechać z zawodnikami na zawody bo klubowycha pieniędzy po prostu nie było. Co rocznie przyznawane zostawały na klub śmieszne ochłapy które nie starczały na pożądane ręczniki.A przecież zawodnicy mieli ogromne sukcesy, ale co z tego. Szacunek Panie Józefie!

    • Dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Zgadzam się, że Pan Józef to Człowiek – Serce – Insytyucja dla sądeckiej lekkoatletyki! W myśl stwierdzenia „lepiej późno niż wcale” – trzeba się cieszyć, iż Jego „oddanie dla sprawy” i działalność została w końcu doceniona!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*