Przedświąteczna niespodzianka

Skoro wczoraj obiecałem Ci niespodziankę, niniejszym dotrzymuję słowa.

Jest ona pokłosiem spotkania, do którego doszło w tegoroczne mikołajki.

I to właśnie na nim, nawiązałem współpracę z Panem Tadeuszem Kocem i Jego Załogą, tworzącą Firmę TADEEVO, która oferuje Tobie i mi, ręcznie szyte buty minimalistyczne.

W związku z podjęciem ów współpracy, przygotowaliśmy dla Ciebie prezent niespodziankę, a mianowicie 10% zniżkę przy zakupie obuwia z oferty TADEEVO.

Co musisz zrobić, aby otrzymać nasz prezent?

  • wejdź pod link: https://bit.ly/TadeevoBosyWirus, aby zapoznać się z bogatą ofertą obuwia minimalistycznego (zarówno sportowego, jak również tego bardziej eleganckiego);
  • gdy już wybierzesz coś dla siebie, a wierzę, że tak będzie, zapisz się do mojego newslettera, a ja w ramach podziękowania, wyślę Ci kupon rabatowy, uprawniający Cię do otrzymania 10% zniżki na zakupy w sklepie TADEEVO.

Gotowe, szczęśliwy posiadaczu zdrowego obuwia!

p.s. w komentarzu możesz dać znać, co udało Ci się zakupić 😉

p.p.s. pamiętaj, iż już poprzez samo kliknięcie w link ➡️ https://bit.ly/TadeevoBosyWirus wspierasz moją sportową działalność, za co z góry gorąco Ci dziękuję 👏🫂 Dodatkowo, dokonując na wskazanej stronie zakupów, z uwzględnieniem, otrzymanego przeze mnie 10% kodu rabatowego, robisz to na większą skalę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*