Pierwszy DNF na V. Regatta Biegu Wierchami – 16 czerwca 2018 r.

Kończąc, co chciałbym przekazać Tobie niniejszym wpisem?…

Chcę, a nawet pragnę, zachęcić Cię, abyś nie zważając na podszepty „życzliwych”, nie bała/nie bał się iść drogą swoich, nawet najbardziej szalonych marzeń.

Innymi słowy:

„Człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu.”, a „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Mark Twain

Sam również tak charakteryzuję swoją pasję:

„”nie ma innego wieńca zwycięstwa, jak tylko ten zdobyty po walce i trudnym współzawodnictwie” (przede wszystkim z samym sobą), gdyż „jeśli potrafisz przejść bez utraty entuzjazmu od jednej porażki do drugiej, to osiągniecie zamierzonych celów to tylko kwestia czasu„, dlatego ile razy jest ciężko, „pod górkę” z „tyłu głowy” cały czas czuwa głos, który powtarza jak mantrę „run Forest run„”

Karol BOSY WIRUS Trojan

p.s. pogrubieniem zaznaczyłem cytaty, które „zaczerpnąłem”, pozostała część to moje autorskie przemyślenia (jak również cały cytat)

Może dla niektórych z Was, ta słowna zachęta, zabrzmi wręcz patetycznie, ale uwierzcie mi, że, swoją osobą i doświadczeniem, mogę potwierdzić Wam jej „prawdziwość”.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*