Edukacja: trening z Katarzyną Broniatowską

Już nasze prababcie mówiły: „Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz”. Jak to w przekazie starych prawideł bywa, jest w nich wiele racji.

Stąd też, będąc otwartym na doświadczenia innych biegaczy i na to, co mają do powiedzenia, w tak bliskiej memu sercu kwestii, czyli dbaniu o nasz naturalny amortyzator organizmu, wziąłem dzisiaj udział w treningu (online) „Mocna stopa biegacza” z Katarzyną Broniatowską.

Kim jest Katarzyna Broniatowska?

Wśród Jej osiągnięć sportowych warto wymienić dwa brązowe medale Mistrzostw Europy na dystansie 1500 metrów. Ponadto Pani Katarzyna jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich. Bliżej sylwetkę Zawodniczki możesz poznać na oficjalnym profilu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki >>>TUTAJ<<<.

Moje podejście do pogłębiania wiedzy już znasz, więc teraz, proszę podziel się w komentarzu, czy rozszerzasz swoje horyzonty, korzystając z doświadczenia innych, czy może bazujesz tylko na tym, co już kiedyś się dowiedziałeś i nie szukasz „świeżego spojrzenia” na znane Ci kwestie?

fot.: Festiwal Biegowy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*